ОУ " Христо Ботев " -кв. Ветрен и персонално г-н Борислав Тотев се награждават със сертификат за участие в " Европейски ден на спорта - 2019 "

Г-жа Деси Пенчева - учител  начален етап в ОУ " Христо Ботев " - кв. Ветрен и г-жа Ани Стоянова - учител прогимназиален етап ,с  награда от Община Бургас и сдружение " Усмивка " за участие , като ръководители в Национален конкурс " Най-здравословната рецепта за училище " .

Поздравления !

Народно читалище "Фар-1946" град Бургас, награди г-жа Мариана Желева  с грамота за високи професионални постижения.

На 23.03.2017г. г-жа Тодорка Михалева  проведе открит урок с учениците от II клас на тема "Части на речта". Всички ученици бяха активни, показаха  усвоени знания и творчество при изпълнението на поставените задачи.

На 27.02.2017г. г-жа Ирина Нанева проведе открит урок с шести клас в часа на класа на тема "Как да се държим в обществото." Присъстваха родители и учители.