Участие на ученици в национални състезания
Направление „Обществени науки“ - 2018/2019 учебна година

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Участие на ученици в национални състезания
Направление „Литература“ - 2018/2019 учебна година

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Участие на ученици в национални
състезания Направление „Изкуства“- 2018/2019 учебна година

 

 

 

 


 

Участие  на ученици в общински състезания, конкурси и презентации на 2018/2019г.
Направление „Английски език“- 2018/2019 учебна година

 

 

 

 

 


 

Участие  на ученици в общински състезания, конкурси и презентации на 2018/2019г.
Направление „Физическо възпитание и спорт“- 2018/2019 учебна година

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Участие  на ученици в общински състезания, конкурси и презентации на 2018/2019г.
Направление „Природни науки“

 

 

 

 

 

 


 

 

Участие  на ученици в общински състезания, конкурси и презентации на 2018/2019г.
Направление „Литература“

 

 

 

 


 

Участие  на ученици в общински състезания, конкурси и презентации на 2018/2019г.
Направление „Изкуства“

 

 

 

 

 

 


 

Участие на ученици в олимпиади на общински  кръг 2018/2019 учебна година

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Участие на ученици в олимпиади на общински  кръг 2017/2018г.

Олимпиада

Учител

Участвали на общински кръг

Класирани за областен кръг

Математика

Женя Мирчева

Боряна Цвяткова

ІV клас – 2

VІ клас – 2

VІІклас – 2

ІV клас – 2

Български език и литература

Иринка Чолакова

V клас – 3

VІ клас – 2

VІІ клас-3

 

 

 

Участие  на ученици в общински състезания, конкурси и презентации на 2017/2018г.
Направление „Изкуства“

Наименование на изявата Брой ученици Наградени ученици

Конкурс за рисунка

„Моите приятели от друг етнос“

8

Диляна Андреева V клас - II м

Рисунка на тема  „Моята среща със Земята от Космоса“

12  

Конкурс за коледен комикс

7

ІІ място за Борислав Симеонов VІІ клас

Конкурс за коледна картичка

„Рождество Христово“

5  
Земята, пчелите и хората“
ЦПЛР – Бургас, Пчеларско сдружение – Бургас
13

Християн Недялков  - V клас

 

Участие  на ученици в общински състезания, конкурси и презентации на 2017/2018г.
Направление „Литература“

Наименование на изявата

Брой ученици Наградени ученици

Конкурс за есе на тема

„Училище-територия на етническа толерантност“

5

І място - Борислав Симеонов VІІ клас

Конкурс за презентация на тема „Моят свят и народните будители“

1

Грамота – Константин Балабанов VІІ клас

Национална седмица на четенето

Всички ученици от І-VІІ кл

 

Общинско състезание

 “Аз съм българче”

3

Отлично отборно представяне

 

 

Участие  на ученици в общински състезания, конкурси и презентации на 2017/2018г.
Направление „Природни науки“

Наименование на изявата

Брой ученици Наградени ученици

„Мисли зелено“ – Кроношпан

Изработване на проект – макет на град на бъдещето

 

V клас

Конкурс за рисунка

140 години от Освобождението на Бургас и България;

170 години от рождението на Ботев и

145 от обесването на Васил Левски

Читалище „Фар - 1946“

12

Мария Кунева – III клас – II място
Зара Танева – IV клас – II място
Айтен Хасан – VII клас – I масто

Евгени Георгиев – VI клас – I масто

Калоян Иванов - VI клас  - II масто

Златомира Пеева - VII клас – II масто

Иван Павловски - V клас – III масто

Борислав Симеонов - VII клас - III м

Екологична Конференция

Община Бургас
Университет „Проф. Асен Златаров“

1

Константин Балабанов VІІ клас

Участие  на ученици в общински състезания, конкурси и презентации на 2017/2018г.
Направление „Физическо възпитание и спорт“

Наименование на изявата Брой ученици Наградени ученици

Районнио състезание
"Млад огнеборец"

11 IV място

 

 

 

Участие  на ученици в общински състезания, конкурси и презентации на 2017/2018г.
Направление „Английски език“

Наименование на изявата

Брой ученици

Наградени ученици

Състезания „Многознайко“

3

Виктор Чобанов V клас - І място

Християн Янчев V клас - ІI място

Иван Павловски V клас - ІII място

 

Участие на ученици в национални  състезания
Направление „Изкуства“

Състезание Учител Брой участници

„Водата – извор на живот“

Община Бургас и ВиК Бургас

За рисунка и фотография

М.Желева  17

„В очакване на Колева“ – Конкурс за коледна кукла

Сдружение „Усмивка“

М.Желева 6

„Свободата и нейните герои“
БНР и РУО - Бургас

М.Желева 6

Национален конкурс за рисунка „Захарий Зограф“ гр. Самоков

М.Желева 7

Национален конкурс за рисунка „Захарий Зограф“ гр. Самоков

М.Желева 7

„На мира в света“ –

Община Бургас

Военен клуб Бургас

М.Желева

Т.Михалева

М.Петрова

Б.Цвяткова

Павлета Боянова VI клас I м

Виктор Иванов IV клас II м

Николета Стамова IV клас II м

Златомира Пеева VII клас III м

20 участници

Национален Конкурс за детска рисунка „Моето ДЗИ“

М.Желева 10

 

Участие на ученици в национални  състезания  2017/2018
Направление „Спорт“

Състезание Учител Брой участници

X открито първенство по Таекуон-до за Купа Левски

 

Антон Ангелов II клас I място

 

Участие на ученици в национални  състезания 2017/2018
Направление „Обществени науки“

Състезание Учител Брой участници

Национална философска конференция

„Човек - Свят“

П. Паскалева

Виктор Чобанов V клас

II -ро място

 

 

 Участие на ученици в национални състезания 2017/2018

Състезание Учител Общински крък Областен кръг

Знам и мога“

 ІV клас

Боряна Цвяткова

ІV клас

6 ученици

 

Ключът на музиката

Стоян Николов

V клас - 2

VІ клас –2

 

 

Участие на ученици в международни състезания 2017/2018
Направление „Изкуства“

Състезание Учител Брой ученици

„С очите си видях бедата“

МВР и Пожарна безопасност и защита на населението

М.Желева 9

„Да спасим пчелите – да спасим планетата“

Компания „Тенториум“ и
фонд за възраждане и съхранение на пчелното производство

М.Желева 8

„Мечти за Европа и Китай“
Посолство на Китай

М.Желева 10

 

 

Участие на ученици в международни състезания 2017/2018
                       Направление „Спорт“

Състезание

Учител

Брой участници

Международен турнир по Таекуон-до за Купа Бургас

 

Станислав Йотов III клас I м

Иван Шапошников I клас I м

Виктор Щерев I клас I м

Антон Ангелов II клас II м

 

 

 

 


 

Участие  на ученици в общински състезания, конкурси и презентации през 2016/2017г.

Наименование на изявата

     Брой ученици

                     Наградени ученици

 

Конкурс за водата на ВиК Бургас, ЦПРЛ-Бургас и Община Бургас

 

Павлета Стоянова – III клас

Йоан Георгиев - V клас

Конкурс за детска рисунка

„Аз, моят град и морето“

Ротари клуб Бургас Пиргос

 

Павлета Стоянова – III клас

Александра Чолакова – V клас

Конкурс за детска рисунка

„Любим герой или събитие от българската история “

Ротари клуб Бургас Пиргос

14

Дарина Щерева – II клас

Богдана Сойчева– II клас

Галина Пеева– II клас

Мария Кунева– II клас

Стеляна Няголова– II клас

Виктор Александров - III клас

Дария Живкова – IV клас

Борислав Симеонов – VI клас

Константин Балабанов  - VI кл

Емануела Георгиева – VI клас

Митко Божков – VI клас

Венелин Илчев – VI клас

Габриела Кирякова – VI клас

Гергана Кенова  – VII клас

 

Общинско състезание

 “Аз съм българче”

Боряна Цвяткова - учител

4

                   Отлично отборно представяне

Конкурс за коледна картичка  - ОДК Бургас

Мариана Желева - учител

3

ІІ място за

Емануела Георгиева – VІ клас

           Галена Пеева – ІІ клас          

Поощрителна награда

Селин Нуриева – ІІ клас

Районно състезание
"Млад огнеборец" 2017 Бургас

11

2 място – отборно класиране

Турнир по футбол
“Купата на COCA - COLA”

12

 

 

     

 „Водата – извор на живот“

МОН, ЦПЛР – Бургас

6

 

 „Пролет върху листа“ – Община Кюстендил и художествена галерия „Владимир Димитров - Майстора“

12

 

 „Моят любим герой от творчеството на Елин Пелин“ с.Байлово, Софийско

13

 

 „С очите си видях бедата“

     Пожарна безопасност Бургас

8

 

 

 

 

 

 

 

Участие на ученици в национални състезания през учебната 2016/2017 година

 

Състезание

Учител

Брой участници

„Водата – извор на живот“

Община Бургас и ВИК Бургас

За мултимедийна презентация

Анка Стоянова

Георги Иванов – VI

Борислав Симеонов – VI

Константин Балабанов – VI

I място

„Водата – извор на живот“

Община Бургас и ВИК Бургас

За литературно творчество

Иринка Чолакова

Александрина Павлова – V

II място

„Земята, пчелите и хората“ - конкурс за рисунка

М. Желева

М. Желева,

Т. Михалева

С. Манджукова

6 ученици

„Заедно“

Национална изложба на творчество на ученици със СОП

Мариела Арнаудова

Тедислав Богойчев -  грамота

 

 

 

 

 

Участие на ученици в национални състезания

Състезание

Учител

Общински кръг

Областен кръг

„Знам и мога“

ІV клас

Светла Манджукова

ІV клас

5 ученици

Християн Янчев -ІV

Ключът на музиката

Стоян Николов

ІV клас-4

V клас –3

Александрина Павлова- V

Александра Чолакова -V

 

 

 

 

 

 

 

     
     
     
     
     

Календар

 

Контакти